Ümarlauad

Teil on ainulaadne võimalus osaleda Maailmkohviku põhimõttel üles ehitatud töötubade sessioonil!
Töötuba kestab 25 minutit, sellest 15 minutit on moderaatori ettekanne ning 10 minutit arutelu, sessiooni vahetudes on võimalik valida järgmine laud ja teema. Ühel päeval on võimalik osaleda 3 töötoas.

Ümarlaudade eesmärk on arutleda ringmajanduse temaatika oluliste pidepunktide üle ning anda ka ekspertide ja ettevõtjate poolset sisendit ringmajanduse riikliku arengukava väljatöötamisele.


ÜMARLAUAD

1. TOORAINE RINGLUSES HOIDMINE PLASTI NÄITEL, 18.09
Pilleriin Laanemets, Eesti Plastitööstuse Liit, tegevjuht

2. TOORAINE RINGLUSES HOIDMINE TEKSTIILI NÄITEL, 17. ja 18.09
Kerli Kant Hvass (PhD), Ringmajanduse nõustaja

3. JÄÄTMETE LIIGITI SORTEERIMINE JA JÄÄTMEKÄITLUS, 17.09
Kristo Rossmann, Paikre OÜ juhataja

4. RESSURSITÕHUSUSE TÖÖTUBA I – TOOTMISE OPTIMEERIMINE, EFEKTIIVISTAMINE, 17. ja 18.09
Aivar Uutar, AU Energiateenused OÜ tegevjuht
Marika Lillemets, Keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse osakonna peaspetsialist

5. RESSURSITÕHUSUSE TÖÖTUBA II – TOOTMISE OPTIMEERIMINE, EFEKTIIVISTAMINE, 17. ja 18.09
Indrek Raide, Nordic Energy Solutions OÜ juhatuse liige
Mihkel Krusberg, Keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse osakonna nõunik

6. RESSURSITÕHUSUSE TÖÖTUBA III – TOOTMISE OPTIMEERIMINE, EFEKTIIVISTAMINE, 17. ja 18.09
Marti Arak, Hoiame Kokku Grupp OÜ juhatuse liige
Jaana Merisaar, Keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse osakonna projektijuht

7. RAHASTUSTAOTLUSTE KOOSTAMINE, 17. ja 18.09
Kristiina Oll, Civitta Eesti AS juhtimiskonsultatsiooni tiimi juht
Veeli Oeselg, Civitta Eesti SA ettevõtete rahastamise tiimi juht

8. INVESTEERIMISLAENU SAAMINE I, 17.09
Priit Seeman, SEB korporatiivklientide osakonna juhataja asetäitja
Priit Tamme, SEB korporatiivklientide kliendihaldur

9. INVESTEERIMISLAENU SAAMINE II, 17.09
Jarmo Liiver, SA KREDEX ettevõtlusdivisjoni juht

10. ÄRIMUDELITE RAKENDAMINE I, 17. ja 18.09
Harri Moora, SEI Tallinn keskkonnajuhtimise programmi direktor

11. ÄRIMUDELITE RAKENDAMINE II, 17. ja 18.09
Ann Runnel, Reverse Resources asutaja ja tegevjuht

12. TÖÖSTUSSÜMBIOOS, 17.09
Klaire Kuusk, PAKRI Teadus- ja Tööstuspargi kommunikatsioonijuht

13. ÖKOINNOVATSIOON I, 18.09
Raul Lättemägi, Advanced Sports Installations Europe AS-i asutaja

14. ÖKOINNOVATSIOON II, 17.09
Erki Ani, CleanTech ForEst tegevjuht

15. KESKKONNAHOIDLIKUD RIIGIHANKED, 17. ja 18.09
Karen Silts, Keskkonnaministeerium keskkonnakorralduse osakonna peaspetsialist

16. KESKKONNAJUHTIMISSÜSTEEMID, 17. ja 18.09
Toomas Pallo, Estonian, Latvian & Lithuanian Environment (ELLE) Grupi arendusjuht ja juhatuse liige

17. OLELUSRINGI HINDAMINE (LCA) JA OLELUSRINGI MAKSUMUS (LCC), 17. ja 18.09
Siret Talve, Euroopa Komisjoni mitteametliku töörühma „Ringmajanduse finantseerimine“ ekspert



Viimati muudetud 13.09.2018 13:14